Prisotni v tej temi: 0 članov in 1 gost.

Hydrog3n

• 2
    1
    1704

Odg: Kje ste fitneserji ?
« 11.06.2014 ob 22:34 »
Rezultat po 3 mescih ja sm se kr zapustu 3 leta nic ne delas sam zres I evo kak postanes :D Sam mislim pa da sm na dobri poti :D

http://tinypic.com/view.php?pic=vp7z81&s=8#.U5kyavldVqU

Bravo keep it up, samo glej da ko boš nehal delat pa nehal jemat razne dodatke da se neboš povrno v takšno stanje, poznam par primerkov ko se jim je to zgodlo :)

niso zdj tolk dodatki.- vazno je pravilno prehranjevanje =) drugac pa ja tko naprej pa ustrajat =)

Neco

• 0
    0
    289

« 11.06.2014 ob 22:55 »
drugac pa warrock is like eating cookies both makes you fat!

haha

medojr

• 0
    0
    162

« 11.06.2014 ob 22:57 »
Začel sm tut js u fitnes hodt hehe :)
Zdele mam do konca junija fitnes nekje 5x na teden, 3x na teden doma stabilizacija malo za aktivacijo, 4-5x na teden pa pliometrija(poskoki, kolebnica itd.). Poleg vsega imam do konca meseca še redne treninge košarke v katerih je pa kar ubijanje, ©©©©mo tehniko, za moč pa kondicijo.
Tko da junij bo kr težk kar ga je še ostal, julij bo verjetno mal lažji ker bom meu individualne basket verjetno 1x ali 2x na dan in bo več časa za regeneracijo po fitnesu. Avgusta pa opet klasika treningi, pipravce(kondicija itd.)

Zraven bom probu poskrbet za dobro prehrano. Ponavad k grem po šol v fitnes sm po pouku lačn k ps in pojem kkšno energijsko tablico + banano. Zdj začnem tut neke endemon šejke, to bom verjetn po fitnesu pil. Probam pa tut ostalo prehrano. Zajtrk jem dost zdrav(večinoma polnozrnate palačinke + skuta), na malco u šol vplivam kokr se da. Pol kosil pa tut na splošno doma jemo kr zdravo, recimp pohani zrezki niso glih usak dan hehe. Mogoče mal mi je edin ker zvečer po basket treningu se res ful nažrem ker sm res lačn in bi verjetn mogu že pred treningom kkšn mini obrok pač malca....

holič

• 1
    0
    299

« 12.06.2014 ob 13:21 »
neki mi zdej povejte; js mam doma palco, pa se štemam in en mi je reku, da bolš, da se še ne dvigam, naj počakam, da bo zrastu. zdej me pa zanima ka vi mislite o tem :) use bo prav pršl

Neco

• 0
    0
    289

« 12.06.2014 ob 14:35 »
js mam sosolca k je zdefiniran  v 7 razredu je zacel bildad I ka zdej nemoe vec trenirat rokometa zarad tezav z hrbtu in mu je sla cela kariera v ©©©©© , pocaki dokler ne zrastes ce sploh bos kej al bos pa skos piscanc mali  :P

Retired3x

• 0
    0
    617

« 12.06.2014 ob 14:56 »
neki mi zdej povejte; js mam doma palco, pa se štemam in en mi je reku, da bolš, da se še ne dvigam, naj počakam, da bo zrastu. zdej me pa zanima ka vi mislite o tem :) use bo prav pršl
ofak kam gre ta svet.. holič če se ne motim, maš okoli 15 let.. zakaj bi se ti pri teh letih rabu toliko obremenjevat? js nevem al je to zdaj neka nova modna muha al kaj.. ker zadnje čase se usi samo še s tem fitnessom bavijo, če posebej tam pri nas na obali, ki se usak drugi bilda zdaj za poletje... sej me ne moti ampak krneki use skupaj. ti holič pa pajdi raje dodatno tečt al kolesarit.. bo boljše :D

holič

• 1
    0
    299

« 12.06.2014 ob 15:19 »
ma js se nemislim bildat v fitnesu, js sam pravim za dvigovanje svoje lastne teže. nevem, js sm že od rojstva zlo tekmovaln in dejansko se mi gre skor pr vsem, da bi biu najbolši (psiha pač).

TheFenomen

• 0
    0
    1608

« 12.06.2014 ob 15:20 »

ni nč škodljivo če boš ti delau na štangi pa z svojo telesno težo, telo more bit tok močno da dvigneš svoje telo.... rast zmanjšuje nepravilno izvajanje vaj za hrbet najbolj kritičen je deadlift... ker ti pač stiska hrbtenico in zavira rast

« Zadnjič urejeno: 12.06.2014 ob 15:22 (TheFenomen) »

zigardinho

• 2
    0
    1368

« 12.06.2014 ob 15:25 »
Vsak bi že zdaj bildal haha...dokler rasteš sploh ni zdravo, če preveč...tak ko je Nejc reko to je  v modi zaj haha :plosk:

piks.

• Super Moderator
  • 28
    0
    6161

« 12.06.2014 ob 15:38 »
Vsak bi že zdaj bildal haha...dokler rasteš sploh ni zdravo, če preveč...tak ko je Nejc reko to je  v modi zaj haha :plosk:
Midva bova lepo kolesarila pa bo ;)

Neco

• 0
    0
    289

« 12.06.2014 ob 15:42 »
pac ce si hoces mal pospanat na morju in bit zajeban in hotet da picke o teb govorijo kak nabit si pa mocn pol ja :D

Združeno sporočilo: 12.06.2014 ob 15:44
ma js se nemislim bildat v fitnesu, js sam pravim za dvigovanje svoje lastne teže. nevem, js sm že od rojstva zlo tekmovaln in dejansko se mi gre skor pr vsem, da bi biu najbolši (psiha pač).

prej ko se bos sprijaznu da to negre lazje ti bo :)

« Zadnjič urejeno: 12.06.2014 ob 15:44 (Sitdown) »

holič

• 1
    0
    299

« 12.06.2014 ob 16:11 »
Hvala za nasvete. Definitvno se ne bom vec tak na stangi štemu pa to.

Kriis

• 0
    0
    2015

« 12.06.2014 ob 16:13 »
Nč nebo narobe če se boš dvigvou na štangi, vrjem :) tko kokr je TheFenomen reku..

OBELIX

• 0
    0
    257

« 12.06.2014 ob 16:21 »
tečeš,kolesariš, pa je to to :D

holič

• 1
    0
    299

« 12.06.2014 ob 16:51 »
Sej glede teka; ponavad grem 2-4x na tedn laufat, da se sprostim pa s prjatli mal rekreativno fuzbal nabijamo, takda kondicije mam neki. Drgac sm pa ze pr 6 letih laufu pa sodeloval na mitingih, sam sm nehu zarad poskodb. A drgac so kaksne vaje, da bi lazje zrastu (nemislim na dodatke pa to, sam vaje me zanimajo, kr sm zlo mali in pr sportih veckrat nemorm nardit tistga kar bi rad zarad visine)

Neco

• 0
    0
    289

« 12.06.2014 ob 17:27 »
rec enmu frendu da te za roke prime en pa za noge pa te naj rastegneta mal...

Mislim kake sprasujes vaje da zrastes to je v tvojem genskem zapisu kok velik si , da so kaki pospesevalci hormone da te povecajo jasno da obstajajo da bi pa vaje obstajale pa se nism cu.

Hydrog3n

• 2
    1
    1704

« 12.06.2014 ob 20:47 »
phaha vaje d bi zrastu ? holič ti prvo sam zras pol pa kj začni delat. ker zate fitnes pa to še ni ker vaje za rast ne obstajajo haha u made my day :D  drugač pa ja jz sm s fitnesom začeu zarad spodnjih hrbtnih mišic ker sm jih mogu ojačat zarad slomljene hrbtenice.

xmil3nniumx

• 0
    0
    1706

« 12.06.2014 ob 20:49 »
phaha vaje d bi zrastu ? holič ti prvo sam zras pol pa kj začni delat. ker zate fitnes pa to še ni ker vaje za rast ne obstajajo haha u made my day :D  drugač pa ja jz sm s fitnesom začeu zarad spodnjih hrbtnih mišic ker sm jih mogu ojačat zarad slomljene hrbtenice.

slomljene a? :D slovenija tvoj doma hahah  :lool:

Hydrog3n

• 2
    1
    1704

« 12.06.2014 ob 20:56 »
ja opaaaaaa zatipkou :D

MrInfinity

• 0
    0
    289

« 12.06.2014 ob 21:17 »
LOL? Bols da zdej pri teh letih  utrdis hrbet kor pa kasnej ko bos meu nakonc probleme.Potem tukaj nebi smeu nuben telovadt ker usi nekako se rastemo  ;) Sam pač pazs da ne gres do neke mere da te bo bolel ko svi.....

© igre.si 2014 - Vse pravice pridržane.