Prisotni v tej temi: 0 članov in 1 gost.

UnKnown PlayeR

• 0
    1
    2288

Odg: Lost Worlds [Private Server]
« 08.10 ob 18:26 »
NE.

kaj se pa ti užigaš?

xwarior

• 4
    1
    1602

« 08.10 ob 18:51 »
NE.

kaj se pa ti užigaš?

Neco mislim da si ti edin tukaj ko nea dojame poante o cem se zadeva gre, ampak ok. Pac bolj pocasi dojemas dolocene stvari ;)

UnKnown PlayeR

• 0
    1
    2288

« 08.10 ob 18:54 »
NE.

kaj se pa ti užigaš?

Neco mislim da si ti edin tukaj ko nea dojame poante o cem se zadeva gre, ampak ok. Pac bolj pocasi dojemas dolocene stvari ;)

Js sn ti povedu na skypu mam skupino ko je noter prek 80 mc playerjev in sm objavu streznik in so mi napisal kaj je vse gor pa sm reku da nič takrat se shopa ni blo. In jih tut ni brigalo a je testna al ni testna serija in sploh niso sli probat , tak da ti povem.

blaz202

• 0
    0
    932

« 08.10 ob 20:59 »
on sploh ne dojema zato k je braindamaged

« Zadnjič urejeno: 08.10 ob 21:00 (blaz202) »

polenta234

• 0
    0
    1492

« 08.10 ob 22:01 »
Jst pa čist razumem necota... glede na to, da je blo že nekej obujenih in zaprtih serverjev...
Zakaj 10Mb/s hosting in best strežnik in plačevanje, ko pa je tok majhna skupnost tu in pol vsakič odklop? Sej super od vas pa vse, da prspevate in omogočate drugim to možnost, pa vseen... Vaša pričakovanja so bla previsoka, glasoval je 11 ljudi, da mislijo igrat na serverju. 11 igralcev se je ziher registreralo gor na server, ampak pol urno igranje na serverju je nekej drugega kot redno. Jst mislm, da je ljudem že dost, da se vsak server zapre po kratkem času delovanja. Tist ko bo meu naslednji voljo, če se še ker najde mu priporočam, da za majhno skupnost kot je tle uporabi zastonj gostovanje magar na svojem 2nd kompu al podobno. Pa da ma serverko je zanesljivo online, ne mesec alpa dva in off. Ker sčasoma se igralcem tud zameri, če preskakujejo iz serverja na server in vsakič na novo.

xwarior

• 4
    1
    1602

« 08.10 ob 23:30 »
Jst pa čist razumem necota... glede na to, da je blo že nekej obujenih in zaprtih serverjev...
Zakaj 10Mb/s hosting in best strežnik in plačevanje, ko pa je tok majhna skupnost tu in pol vsakič odklop? Sej super od vas pa vse, da prspevate in omogočate drugim to možnost, pa vseen... Vaša pričakovanja so bla previsoka, glasoval je 11 ljudi, da mislijo igrat na serverju. 11 igralcev se je ziher registreralo gor na server, ampak pol urno igranje na serverju je nekej drugega kot redno. Jst mislm, da je ljudem že dost, da se vsak server zapre po kratkem času delovanja. Tist ko bo meu naslednji voljo, če se še ker najde mu priporočam, da za majhno skupnost kot je tle uporabi zastonj gostovanje magar na svojem 2nd kompu al podobno. Pa da ma serverko je zanesljivo online, ne mesec alpa dva in off. Ker sčasoma se igralcem tud zameri, če preskakujejo iz serverja na server in vsakič na novo.

Dejansko prvi ki je povedal nekaj konkretnega glede tega. Tud mene to razkurlo ampak vsak ma svoje razloge, ko je blo ze 5 serverjev, dejansko ce se nemotim je bil moj server (prvotni) najdlje online. Drugi pac dajo nekaj v server pa pricakujejo nekaj tud nazaj. To kak ma kdo se nea mislim vmesavat, drugo kot drugo pa tud ce mas pocen hosting pa to al pa sploh hosting nimas ampak ga poganjas preko second pcja. Pricakujes da bo nekaj ljudi gor igralo, saj moras server upgate in podobno. Tako da ja, v vsakem primeru pricakujes da bo folk gor igra. Glede pricakovanj, ce je 11 ljudi gor pa vsak igra na dan vsaj pol ure se dejansko steje kot aktiven member. Mi smo pa rekli da naj bo 5 online ljudi cez dan, kar se prav 11, pa ce bi vsak od njih povabil 1, bi to blo 22 ljudi na serveru. V tem primeru 5 ljudi na serverju nei blo tesko dobit.

Neco to kar pa si ti napisal pa je tocno to kaj sem si mislo : Oni so te vprasal za server kaj ma, si reko nic... Napisal bi da server je v test verziji in da se bo nadrgrajeval z plugins in ostalo. Bi jim dal totalno drugacno misljenje kot si jim dal ko si rekel nic. ;) Ampak ok, server je tak off tak da se mi nea da vec s tem obadat.

UnKnown PlayeR

• 0
    1
    2288

« 09.10 ob 11:28 »
Ubistvu je pa moje mnenje da če bi js server delu in mel lastno veselje do igranja na njem bi bil online pa magari če bi 2 igrala , vi2 pa nevem a nista mela vesela al ka...

blaz202

• 0
    0
    932

« 09.10 ob 11:30 »
ja pa ga nared a ne. Njemu pač ni interes da plačuje za server če igrata 2 gor  :bam:

UnKnown PlayeR

• 0
    1
    2288

« 09.10 ob 11:32 »
ja pa ga nared a ne. Njemu pač ni interes da plačuje za server če igrata 2 gor  :bam:

Sej on je plaču pa plačuje a je ker gor al pa ga ni zdej mu vps mogoče sameva je pa čist kurc če bi bil mc server gor , v petek dobim 100mb linijo pa ga lahka kamot hostam prek svojga kompa , ampak bo dlje časa trajalo da ga priparvim ker te pluginse pa to še nism nikol urejal. Ampak če bi bil gdaj bi bil do potankosti narejen  ;) Sej pravm server je bil v nulo narejen to kar je blo in kot sm reku za 5 ljudi ki se poznajo med sabo za kej več al pa kej za tujce je pa treba več vložit not da jih bo prtegnal k igranju :)

« Zadnjič urejeno: 09.10 ob 11:35 (FREEKILL) »

shuffle0wn

• 0
    0
    717

« 09.10 ob 14:06 »
nj ti te da zeus world?

xwarior

• 4
    1
    1602

« 09.10 ob 21:03 »
Zeus mu nebo nic deval, neco si niti zasluz nena tega. Dejansko samo kritizira, te pa naj vse lepo sam naredi pa da bo vse stimalo. Pa o vido kak je to, mogoce bo potem malo bolj hvalezen kaj mu je blo dano in namesto da se pritozeval nad zeusom se mu raje zahvalo.

UnKnown PlayeR

• 0
    1
    2288

« 09.10 ob 21:40 »
Dejansko sm kritiziral zato ker sem mad da sm igral an serverju pa deval neke nacrte in zgradil bajto ki ni navadna bajta ampak sem jo sam dizajniral v creative modu več dni skupaj pa potem ko sem an biral material pa delal platforme da je to šlo v 0.

Zeus

• 13
    6
    2232

« 09.10 ob 21:46 »
Nič ni v nulo. Strežnik je v zadnjem stanju shranjen ko je bil ugasnjen. Še vedno ga lahko dam online, ampak če bi bile drugačne okoliščine.

medojr

• 0
    0
    162

« 10.10 ob 15:24 »
Server bi za optimalno delovanje ekonomije in vsega rabil vsaj 10 rednih playerjov. To ne pomeni da jih nonstop 10 nabija gor, ampak da jih je čez dan 10 gor in igrajo po nevem 1 ali 2 ure vsak dan. Server pa ni rabil nič drugega kot nek zagon. Ta zagon smo probali dobiti z reklamo in oglaševanjem(sam sem odprl novo temo na izklopu, napisal na zmaga.com itd.). Ampak tudi če ti nekomu poveš za server, ki da ima super world, super nevem kaj, bo igralec, ki bo prišel gor prvič in videl 0/20 online, rekel Adijo.
Recimo ko sem bil jaz admin na SphereCraftu, smo za zagon serverja rabili kar nekaj tednov. Pri nas je bilo drugače, bil je to sprva angleški server, gor je bilo 10 tujcev nonstop. Ko je njihov obisk začel upadati smo začeli server spreminjati v slovenskega. Oglaševali smo na veliko in še več. Poklical sem tudi nekaj sošolcev in kolegov in jim pokazal igrco Minecraft. Pač vedel sem da nebojo dolg igral, ampak za en tedn ali dva so bli dobri. Tako nas je že prvi teden igralo po 5 ali 6 čez dan. Drugi teden, je lastnik serverja tem mojim koelgom postavil eno random adventure mapo tako, da so se zabavali še kar nekaj časa. V tem času smo server postavli na noge, prenovili spawn, vse signe prevedli, odprli shope, jail, dve vasici, atletski stadion, pvp areno in še. Prišlo je kar nekaj igralcev, zvečer jih je bilo tudi 15-20 online. Ko so se že malo naveličali, smo dali nagradne igre, recimo povabi prijatelja in dobiš 10 diamondsov. Potem smo spodbujali tudi gradnjo vasic, da so playerji ustanavljali vasi in noter živeli z prijatelji. Prirejali smo vsak drugi ali tretji dan tekaške mitinge, pvp boje, tržnico... Potem se je začela šola, prvi mesec je še šlo kasneje pa samo navzdol. Igralci so malo uhajali, noben od teama ni imel več časa toliko, pa smo server imeli še potem nekaj časa le za 3-4 playerje. :)

© igre.si 2014 - Vse pravice pridržane.