Prisotni v tej temi: 0 članov in 1 gost.

Ata Kitak

• Moderator
  • 8
    0
    6950

Odg: Warrock Country Championship 2014
« 10.02.2014 ob 21:21 »
deh deh deh deh wake up.. a se res nemorte sprijaznat s tem da so bolši od vas omfg. Vedno iščete neke izgovore.. še vsak ko je unlegit bil na ladderju je bil catchan verjem da z i7 in 250 mb linijo uploada se da marsikaj v tej igri nardit in glej ga zlomka vsi ti imajo prav najbolse kompe in hiter internet. In pa seveda na©©©©nci so in majo aim.

Nekak ne gre skupaj ne?

nightz

• 1
    0
    489

« 10.02.2014 ob 21:22 »
Jaz sem že večkrat povedal tole: MOSS in ostala "anti-cheat" zaščita je preslaba za take vrste eventov. Spomnim se časov ko sem igral versus in je bil Napalmo dobro znan hacker in je še kar naprej igral brez kakršnekoli kazni. Zdaj da me prepričujete kak so vse lepo zrihtali in da se ga ne da bypassat se trudite zaman kr ste že to trdili tudi takrat in evo ga pa smo spet tu - neverending story

versus heroti so spet druga zgodba ko ne morejo normalno igrat na ladderjih so pa spet druga stvar  ;)
MrCasa versus "pro" na ladderju je freekill

http://www.esl.eu/eu/warrock/cqc/1on1/quick_ladder/match/29658182/

UnKnown PlayeR

• 0
    1
    2286

« 10.02.2014 ob 21:35 »
Vrjem da nekateri niti niso tk dobri koker nekateri mislite  ;)

+1 , sploh ni nekih razlik na eslju sam pač vidi se da pobi dost igrajo... če lahka izi po pol leta poka nacjonalne igralce na 1v1 ladderju vi se pa pizdite.

nightz

• 1
    0
    489

« 10.02.2014 ob 21:38 »
Če bi tisti ki majo čas oz. ki bi se jim dalo spet mal več časa vložit za ta country championship bi lahka prišli dokaj daleč glede na to a so 2-3 države kere so zlo močne Italija,Nemčija pa Nizozemska.

piks.

• Super Moderator
  • 28
    0
    6150

« 10.02.2014 ob 21:43 »
Ok, da razložim moj pogled na ESL.

Clint - ESL admin (nevem a je še). Midva sva se kregala na G1 forumih, ker mi je on trdil, da je Moss tako dober program, da ga najhujši hacker ne more bypassat in da je 100% clean ESL liga. Jaz sem trdil svoje in tud on svoje, mi je tud ornk zameru zarad tega.. Ampak glej ga zlomka, čez 1 mesec novica, da so playerji bypassal Moss in da iščejo alternative. Potem sem si iz principa downloadu xfire in šel Clintonu na xfire težit kako to, da je ta super duper program propadu in je priznal, da noben program ni 100%.

Potem slavni nNck bil je več kot pol leta 1. na 1v1 ladderju. Potem nekega dne, ko sem igral je dobil ban s strani Nexon admina zaradi overclockanja. Čaki, admini so s svojimi ne nevem kaj tooli ugotovili, da overclocka in ga banali. ESL pa uporablja moss, ESL wire in nevem kaj še in trdijo da je fair liga. Zame je ESL zbirališče overclockerčkev. Imejte jih za nevem kakšne kralje itd.. ampak še vedno niso legit  ;)

Glede linije in super duper compa ni razlike. Pred 10 min sem šel testirat WarRock na dual core in sem imel v roomu 4v4, 140 FPS stabilno. In kaj je drugače igrati na i5 oz. i7 glede na to, da imaš na vseh 140 FPS? Razlike ni.

Drugače pri WarRocku ni razlike, če imaš pri istem ponudniku npr. preko optičnega omrežja linija 10/10 Mbit/s ali 250 Mbit/s. Paketki grejo preko enakega strežnika z enako hitrostjo, čez enake routerje/switche tako, da to je čisti bullshit, da se skrivajo za linijo. Ko bo WarRock pošiljal pakete velike 2 MB/s takrat pa se pozna linija dokler pa so paketki veliki od 2-6 kB.

nightz

• 1
    0
    489

« 10.02.2014 ob 21:46 »

Clint - ESL admin (nevem a je še). Midva sva se kregala na G1 forumih, ker mi je on trdil, da je Moss tako dober program, da ga najhujši hacker ne more bypassat in da je 100% clean ESL liga. Jaz sem trdil svoje in tud on svoje, mi je tud ornk zameru zarad tega.. Ampak glej ga zlomka, čez 1 mesec novica, da so playerji bypassal Moss in da iščejo alternative. Potem sem si iz principa downloadu xfire in šel Clintonu na xfire težit kako to, da je ta super duper program propadu in je priznal, da noben program ni 100%.

Potem slavni nNck bil je več kot pol leta 1. na 1v1 ladderju. Potem nekega dne, ko sem igral je dobil ban s strani Nexon admina zaradi overclockanja. Čaki, admini so s svojimi ne nevem kaj tooli ugotovili, da overclocka in ga banali. ESL pa uporablja moss, ESL wire in nevem kaj še in trdijo da je fair liga. Zame je ESL zbirališče overclockerčkev. Imejte jih za nevem kakšne kralje itd.. ampak še vedno niso legit  ;)

Glede linije in super duper compa ni razlike. Pred 10 min sem šel testirat WarRock na dual core in sem imel v roomu 4v4, 140 FPS stabilno. In kaj je drugače igrati na i5 oz. i7 glede na to, da imaš na vseh 140 FPS? Razlike ni.

Drugače pri WarRocku ni razlike, če imaš pri istem ponudniku npr. preko optičnega omrežja linija 10/10 Mbit/s ali 250 Mbit/s. Paketki grejo preko enakega strežnika z enako hitrostjo, čez enake routerje/switche tako, da to je čisti bullshit, da se skrivajo za linijo. Ko bo WarRock pošiljal pakete velike 2 MB/s takrat pa se pozna linija dokler pa so paketki veliki od 2-6 kB.
je kdo slučajno omenju tukej da je moss nemogoče bypassat mogoč se najde kak igrauca al pa dva drugč pa če ti lepo v mossu vidiš da je meu ovc je še pa vedno biu protest za to

UnKnown PlayeR

• 0
    1
    2286

« 10.02.2014 ob 21:53 »

Še vsasga do zdej so dobil , če sm js lahka z dualcoru drobil z 90 fpsji tut najjače na eslju pol veš kok je ura. Tak ko je blo za mene ko sem en cajt mal odstopal od povprečja slovenskega skilla sm takoj bil unlegit. Tut js sm mel kvazi soft ovc na eslju pa sploh ni bil ovc je bil bios in sm bil penaliziran vsako malenkost dajo vn. MOSS se redno posodablja. Če pa vrjameš da je mel ker cajt iskat bug v sistemu zarad tega da lahka zmaguje v igrci pa škoda njegovga in tvojga časa da o tem sploh razmišljaš. Vsi najbolsi igralci so zaceli streamat in tocni vidis kok majo pobi aima da prakticno metka ne falijo sam to je point. Linija pa zihr ma veze kr nemci lahka ubijajo vsi v 5 metkih ostali nucamo 15 pa ni vazno al so na eslju al niso in majo skor vsi neko najjačo optiko nevem ka je za ena. Ma jo več uploada se pravi majo bolši "bullet register". Ne govorim da ni kakega ki ne bypassa tut če je ga bodo prej al slej dobil ampak dokler nebodo to dokazal je brezveze kar koli sumit.

piks.

• Super Moderator
  • 28
    0
    6150

« 10.02.2014 ob 21:56 »
Glede uploada se nikakor ne moram strinjat s tabo. Če si na optiki si na optiki.

Primer:
ti imaš T-2 100/10 Mbit/s če prav vem. Ob istem času z približno iste lokacije pingaj enak strežnik hkrati z nekom, ki ima linijo 100/100 Mbit/s in ponudnika T-2. In boš videl odzivni čas je enak. Mogoče imajo prednost, ker oni imajo 5 ms do strežnika mi pa okoli 30-35 ms to je pa tudi vse. Upload pa nikakor ne šteje, če si na optiki.

UnKnown PlayeR

• 0
    1
    2286

« 10.02.2014 ob 21:58 »
Glede uploada se nikakor ne moram strinjat s tabo. Če si na optiki si na optiki.

Primer:
ti imaš T-2 100/10 Mbit/s če prav vem. Ob istem času z približno iste lokacije pingaj enak strežnik hkrati z nekom, ki ima linijo 100/100 Mbit/s in ponudnika T-2. In boš videl odzivni čas je enak. Mogoče imajo prednost, ker oni imajo 5 ms do strežnika mi pa okoli 30-35 ms to je pa tudi vse. Upload pa nikakor ne šteje, če si na optiki.

Nevem na to se ti bol spoznaš ti nebom solil pameti ampak js povem ka čujem ka se je razpaslo po celem eslju vsi si pred matchi reseteravajo nete in drug drugemu govorijo da so inet dependerji ko majo po 250 uploada ubijajo kot za šalo. Isto je z američani isto lahka pobijejo hiter k majo po 500mb uploada pa so iz amerike , tak da nevem kak to stoji.

nightz

• 1
    0
    489

« 10.02.2014 ob 22:00 »
Nima veze js mam 10/1

Združeno sporočilo: 10.02.2014 ob 22:01
Pa pobijem normalno hiter  ;)

UnKnown PlayeR

• 0
    1
    2286

« 10.02.2014 ob 22:02 »
Nima veze js mam 10/1

ja js pa nemorem pa lahka v hrbet strelam pa mam bolsi net, ne seri

piks.

• Super Moderator
  • 28
    0
    6150

« 10.02.2014 ob 22:04 »
Nima veze js mam 10/1

Mešaš stvari. Ti imaš ADSL, ki se niti slučajno ne more primerjat z optiko.
primer SiOL uporabnikov:
ADSL2+ tehnologija (ping do ponudnika): 32-35ms
VDSL2B tehnologija (ping do ponudnika): 4-6ms
Optika (ping do ponudnika): 1-3ms

Jaz sem zakluču s tem kaj si mislim o ESL playerjih, sem bil prevečkrat razočaran, da bi zaupu ligi, žal.

UnKnown PlayeR

• 0
    1
    2286

« 10.02.2014 ob 22:06 »
Nima veze js mam 10/1

primer SiOL uporabnikov:

Jaz sem zakluču s tem kaj si mislim o ESL playerjih, sem bil prevečkrat razočaran, da bi zaupu ligi, žal.

ka si s tem hotu povedat da je optika najbols al kaj ?

nightz

• 1
    0
    489

« 10.02.2014 ob 22:08 »
Nima veze js mam 10/1

primer SiOL uporabnikov:

ti že veš to pa niam pojma

holič

• 1
    0
    299

Kdaj pa je to sploh?

zacetek aprila
Aprila??? ne vidiš me, na CCju 2014

aja takrat si ti fulllll zaseden tip ahaha ok man
Oprosti, kr mam ambicije v življenju, nimam sam virtualnih.prpravljen sm sodelovat, odvisno od časa, ki ga bom imel

UnKnown PlayeR

• 0
    1
    2286

in to je odvisno od ponudnikov ka majo optiko al adsl al kk je to?

nightz

• 1
    0
    489

« 10.02.2014 ob 22:10 »
Kdaj pa je to sploh?

zacetek aprila

Oprosti, kr mam ambicije v življenju, nimam sam virtualnih.prpravljen sm sodelovat, odvisno od časa, ki ga bom imel
če že zdej neveš pol je brez veze da neki probavaš pa nevme ka še use

UnKnown PlayeR

• 0
    1
    2286

« 10.02.2014 ob 22:19 »
Kdaj pa je to sploh?

zacetek aprila

a ih maš ti al jih majo tvoji starši za tebe ? Si še pa premali da bi to sam začel razmišjat se vidi da majo doma kr vlka pričakovanja od tebe kar je tut prav ampak me zanima če boš mel tako mladost kot joo boš hotu ti al tvoji starši ?

Adonis

• Upokojen moderator
  • 4
    0
    6957

« 10.02.2014 ob 22:39 »
Ne zastopim kak se vam da! ;)

UnKnown PlayeR

• 0
    1
    2286