Prisotni v tej temi: 0 članov in 1 gost.

Ata Kitak

• Moderator
  • 8
    0
    6950

Jap  en bo sigurno ubov 3 z bombo.

Mislim da provokacije niso potrebne ;)
Povem si kar si mislim  ; ) Razno če mi ne dovoliš ? :)

Pravilno da poveš kaj si misliš ampak dokler ni provokacija kot je bila zgoraj :) Drugače pa če nisi banan potem ti vrjetno dovolim ;)

Neco

• 0
    0
    289

Mene sam zanima kok se jih bo prijavlo ker balkanci so rekli da nebodo vec sodelovali na teh turnirjih ker so bli oskodovani na prvem in pricas nesto radis drugo isti ste ko jankovic..

Ata Kitak

• Moderator
  • 8
    0
    6950

Mene sam zanima kok se jih bo prijavlo ker balkanci so rekli da nebodo vec sodelovali na teh turnirjih ker so bli oskodovani na prvem in pricas nesto radis drugo isti ste ko jankovic..

Oprosti smo forum osebje in ne jasnovidci  ;)

Neco

• 0
    0
    289

Oprosti smo forum osebje in ne jasnovidci  ;)

Ja js upam da izi ne zmaga ker ce bo mel novo misko pa tipkovnico pa to mu bo se tistih 15 minut katerih je na dan uzuni pobralo ker bo igrce spilav.. drgac pa naj zmaga en ko si bo zasluzu in tist kater je od vas trnutno najbolsi in ne tist k ma najbols oghozja ane holic  :P 8)

« Zadnjič urejeno: 08.06.2014 ob 01:21 (Sitdown) »

xwarior

• 4
    1
    1602

Moram si download game pa pogledat ker nickname mam :D pa se bom prijavil. Ce ne druga za fun pa za forum ;)

MrInfinity

• 0
    0
    289

Jap  en bo sigurno ubov 3 z bombo.

Mislim da provokacije niso potrebne ;)
Povem si kar si mislim  ; ) Razno če mi ne dovoliš ? :)

Pravilno da poveš kaj si misliš ampak dokler ni provokacija kot je bila zgoraj :) Drugače pa če nisi banan potem ti vrjetno dovolim ;)
Tut ce bi reku ne.No sej sm ti ze dost povedu enkrat nebom še 1x. ;)

holič

• 1
    0
    299

Oprosti smo forum osebje in ne jasnovidci  ;)

Ja js upam da izi ne zmaga ker ce bo mel novo misko pa tipkovnico pa to mu bo se tistih 15 minut katerih je na dan uzuni pobralo ker bo igrce spilav.. drgac pa naj zmaga en ko si bo zasluzu in tist kater je od vas trnutno najbolsi in ne tist k ma najbols oghozja ane holic  :P 8)
weapon binder, headshot hack pa ideemooooo  :lool:

Barvica

• 13
    0
    1099

se ve kdo je zrihtal sponzorja :P just kidding :P

Neco

• 0
    0
    289

nagrade so dobre ni kej

Tomzy

• Administrator
  • 22
    0
    3165

Kdo je bil oškodovan? Kolikor se jaz spomnim ni bil nihče oškodovan, saj se je pritožbo zavrnilo in so imeli vse možnosti za zmago...

Neco

• 0
    0
    289

Oni pravijo da so bili :) ker niso meli 2 svoja igralca v finalu in posledicno niso dobili nagrade

MrInfinity

• 0
    0
    289

Oni pravijo da so bili :) ker niso meli 2 svoja igralca v finalu in posledicno niso dobili nagrade
Ja sej smo bili?Ker ko je začeu en jokat da smo se zmenili  ste pol usi začel jokati da smo se zmenil itak. En bl joka pol začnejo se drugi ; )

Retired3x

• 0
    0
    617

ofak a je res treba zaćet*?

OBELIX

• 0
    0
    257

prosim da na to pozabimo in gremo naprej

Ata Kitak

• Moderator
  • 8
    0
    6950

ofak a je res treba zaćet*?

prosim da na to pozabimo in gremo naprej

Mislim da ni treba nič drugega dodat

SUFFIX

• 0
    0
    5

zdaj se pa lahko prijavim na turnir  :juhu:

Zeus

• 13
    6
    2232

Vedno nekdo pogreje.. Upam da bo tale turnirček lepo izpeljan, saj so lepe nagrade :) Miška OZONE se mi je tako zadopadla, da sem si jo kr naročil  :>

MrInfinity

• 0
    0
    289

Vedno nekdo pogreje.. Upam da bo tale turnirček lepo izpeljan, saj so lepe nagrade :) Miška OZONE se mi je tako zadopadla, da sem si jo kr naročil  :>
Jo mam ze nekaj mesecev in se mi dopade  ; )

Zeus

• 13
    6
    2232

Jo mam ze nekaj mesecev in se mi dopade  ; )

Uu! Pol pa ne bom obžaloval nakupa ;)

Neco

• 0
    0
    289

neda se mi igrat ce bi mogoce zmagu. sam misko pa nucam  >:( :(

© igre.si 2014 - Vse pravice pridržane.