Prisotni v tej temi: 0 članov in 1 gost.

vkospe

• 0
    0
    15

Klani
« 05.11.2014 ob 15:00 »
Jaz sem v glavnem zacel warrock igrat (ponovno) prejsni teden. drgač sm ga igrau ze na Gamefirst. sem lvl.5 pa me zanima ce bi me kir od boljših igralcev ki ima klan sprejel. sicer se šele učim, mam zelo slab KD (0.40) ampak počasi se mi stanje izboljšuje  :P . me pa tut zanima če lahko kdo svetuje kako vodit klan saj s prijateljem (oz on ker je level 20  :P ) ustvarjava klan.
LP vkospe

Neco

• 0
    0
    289

Klani
« 05.11.2014 ob 15:19 »
Mislim da sta glih 2 klana oz 3 klani slovenski en je pol pol balkangamingunited, balkangaming pa se eni so nespolnem se..

vkospe

• 0
    0
    15

Klani
« 05.11.2014 ob 15:20 »
aha ok hvala  :D

Neco

• 0
    0
    289

Klani
« 05.11.2014 ob 15:35 »
drugače si pa zrihti teamspeak pa lahko kako odigramo skupi

vkospe

• 0
    0
    15

Klani
« 05.11.2014 ob 15:45 »
saj ts mam. ponavad sva skupi z mojim frendom.

Ata Kitak

• Moderator
  • 8
    0
    6950

Klani
« 05.11.2014 ob 20:57 »
me pa tut zanima če lahko kdo svetuje kako vodit klan saj s prijateljem (oz on ker je level 20  :P ) ustvarjava klan.

Zdaj kar se tiče vodenja clana je lahko stvar zelo lahka za vodit ali pa težka, da ji ne boš kos. Jaz osebno sem bil leader clana od samega začetka pojava clanov v WarRocku. Takrat sma pravtako kot ti, s prijateljem ustvarila clan. Od začetka imej v mislih to, da si narediš super ekipo, se pravi, da bo v clanu dobro vzdušje (brez kreganja, zmerjanja, itd.), najboljše je, da od začetka povabiš v svoj clan ostale slovence, ker sama komunikacija steče bolj gladko. Drugače pa ti iskreno svetujem, da nimaš v clanu kakih hackerjev. Hackerji prvo kot prvo mečejo slabo luč nate (leader clana) in tudi na samo ime clana, če boste s časoma uspeli. V večini primerov kar smo igrali Clan Ware je bilo tako, da so clani kateri so imeli dokaj nizke levele (pod 30) in podpovprečne (pod 0.80) uporabljali hacke, tako da če vas bodo kickali iz Clan War sob bo vrjetno to zgolj preventivni ukrep. Drugače pa organizirajte kakšne medsebojne turnirje v samem krogu clana (to združi igralce in jim na nek način daje upanje da ostanejo s tabo) ali pa si vzamete čas in posnamete kak ingame video. Jaz  sem se z veliko večino clan memberjev tudi osebno srečal in še danes ko ne igramo več te igre se srečamo :) Upam da sem ti kako pomagal in želim ti veliko sreče ;)

vkospe

• 0
    0
    15

Klani
« 07.11.2014 ob 14:28 »
Full dobr nasvet. hvala. drugače se z usemi poznamo (smo sošolci tko da tu ni problema  :) ). no hvala za nasvet  :D

© igre.si 2014 - Vse pravice pridržane.