Prisotni v tej temi: 0 članov in 2 gosta.

piks.

• Super Moderator
  • 28
    0
    6150

ker smo prišli na temo avatarji in se pač pogovarjamo o tem :P

Drugače pa jaz sem tak predlagal za tist home page foruma, kje bi bilo vse vidno (najbolj brane teme, nove teme, tudi mogoče kaki chat, itd) pa seveda bi se na home page-u lahko dodajale gor povezave do kakih novih napovednikov, serij (kot so VGHS (sedaj tudi ko bo 3 sezon)), do novic (eigre.si novice, smite, minecraft, lol, herathstone, itd.) Pač nekaj takega kot ima izklop sam velk lepš obilkovan, tak kot zna naš admin :P .

Pa mogoče bi kakšen gumbek za pomoč fajn prišel, da se par stvari o bb kodah napiše, predvsem za dodajanje youtube posnetkov, itd.

Ampak najbolj pa vztrajam za tist home page, ker mislim, da bi bilo mnogo lažje najti kaj, pa več interesa bi bilo tudi pogledat, že samo zaradi povezav :) nato bi še tam videli povezave do najbolj priljubljenih debat pa bi tudi šli pogledat itd. in bi čez čas tudi verjetno zelo pripomoglu k rasti samega foruma :D
Ko dodaš Youtube link na forum se ti avtomatsko ob pošiljanju prispevka ustvari okno za predvajanje posnetka.

take4spam

• 7
    5
    76

ok tega še nisem zasledil ...

Drugače pa kak komentarček na to od @Tomzy ? :)

Drugače pa jaz sem tak predlagal za tist home page foruma, kje bi bilo vse vidno (najbolj brane teme, nove teme, tudi mogoče kaki chat, itd) pa seveda bi se na home page-u lahko dodajale gor povezave do kakih novih napovednikov, serij (kot so VGHS (sedaj tudi ko bo 3 sezon)), do novic (eigre.si novice, smite, minecraft, lol, herathstone, itd.) Pač nekaj takega kot ima izklop sam velk lepš obilkovan, tak kot zna naš admin :P .

Tomzy

• Administrator
  • 22
    0
    3165

@take4spam sem že odgvoril, da se pripravlja nekaj takih dodatkov - tudi chat je sicer že pripravljen in deluje, ampak ob prvem testu je bilo nekaj težav ker je preveč obremenjeval strežnik in ga zato nimamo vklopljenega, se pa bo naredilo nekaj popravkov in potem se ga bo še enkrat sprobalo.

take4spam

• 7
    5
    76

aha super, pa sorry nisem zasledil.

Drugače pa sem najdel eno napako, no mislim, da je brezveze da so pod "sporočila tedna" objave ki jih mi ne moremo videt, mislim na to, kaj imate vi v osebju samo.

Tomzy

• Administrator
  • 22
    0
    3165

Pa res, popravljeno. Thx.

take4spam

• 7
    5
    76

np, pa najdo sem še eno napako ko se sporočilo združi - KLIK:

Tomzy

• Administrator
  • 22
    0
    3165

Popravljeno. Hvala.

xwarior

• 4
    1
    1602

Lahko bi se dodal "kupim & prodam" kjer bi lahko clani foruma prodajal razne stvari in tole. Bilo bi dost koristno in mislim da bi se kr nasel folk ko bi mel kaj za kupit ali prodal. Legalne stvari mislim ;)

holič

• 1
    0
    299

Lahko bi se dodal "kupim & prodam" kjer bi lahko clani foruma prodajal razne stvari in tole. Bilo bi dost koristno in mislim da bi se kr nasel folk ko bi mel kaj za kupit ali prodal. Legalne stvari mislim ;)

zna se zgodit, da bo preveč scammanja

Zeus

• 13
    6
    2232

Ni nujno. Osebje portala so lahko MMi (middle man). Nobenega problema ne vidim, prav dobra ideja pravzaprav!

xwarior

• 4
    1
    1602

Dejansko sem to pobral z enga drugega foruma kjer sem to videl in dost uporabljajo in se mi zdi zanimiva zadeva.

Glede spama : na poste se ne odgovarja, ce nekdo nekaj proda ga ti lahko kontaktiras preko privat sporocila, kjer se bolj podrobno pomenita za prodajo ali nakup.

Osebje nima z prodajo nicesar in prav tako ne odgovarjajo za bilokaksne tezave s tem. Ce nekaj kupite pa se izskaze da ni takole, ste si sami krivi saj pred nakupom je vredu zadevo testirat.

Dejansko se pa naredijo bolj podrobna pravila in ostale zadeve, lahko ce bi kdo kaj prodajal naredo post nekje drugje, sam se mi zdi dosti bolj pregledno in urejeno ce se naredi posebaj sekcija.

Tomzy

• Administrator
  • 22
    0
    3165

Glede "Prodam / Kupim" če že, se lahko naredi ena tema v podforumu Ostalo. Za svoj podforum za enkrat še ni potrebe.

take4spam

• 7
    5
    76

Mrtev forum?
« 02.02.2015 ob 00:19 »
Kaj je forum že mrtev al kaj? iz večina tem kaj se odpere se ne more nobena debata razpravit ven.

Mogoče bi kakšno oglaševanje fajn prišlo. ker drugače je trud od @Tomzy šel v nič  :(

Tomzy

• Administrator
  • 22
    0
    3165

Take4spam, kot je bilo že nekajkrat napisano, se bo zadevo še nadgradilo in promoviralo, ampak čez noč to ne gre. Nekaj je že pripravljenega, nekaj se še čaka. Upam, da se bo v tem ali pa najkasneje naslednji mesec malo premaknilo vse skupaj. :)

PronajHD

• 0
    0
    1

Rabim enga sponzorja ki je primeren da vsake tolko casa podari eno stvar v visini € kak se on sam odloci :)
gre pa za moj Youtube Kanal more bit gaming pac..ali kaj podobnega imam 125+ narocnikov in sponzorja bi predstavil nazacetku videja in na koncu Hvala ze vnaprej

© igre.si 2014 - Vse pravice pridržane.