Prisotni v tej temi: 0 članov in 1 gost.

xwarior

• 4
    1
    1602

Minecraft.si skupnost
« 06.10.2014 ob 22:01 »
@take4spam  Kaj si mogoce pomislil da se to ne gradi grad ali nekaj starinskega ?  Polek tega je se to vse delo v obdelavi, marsi kaj se bo se dodalo, spremenilo, obdelalo, dejansko tale "screen" je bil samo namenjen da se vidi logo igre.si in nicesar drugega.

Polek tega gradim sam, ne morem privoscit da bi zakasnil prihod serverja online za mesec dni da bi tole lahko "bolse" naredil. Tak da malo se zamisli...

take4spam

• 7
    5
    76

Minecraft.si skupnost
« 06.10.2014 ob 22:08 »
@take4spam  Kaj si mogoce pomislil da se to ne gradi grad ali nekaj starinskega ?  Polek tega je se to vse delo v obdelavi, marsi kaj se bo se dodalo, spremenilo, obdelalo, dejansko tale "screen" je bil samo namenjen da se vidi logo igre.si in nicesar drugega.

Polek tega gradim sam, ne morem privoscit da bi zakasnil prihod serverja online za mesec dni da bi tole lahko "bolse" naredil. Tak da malo se zamisli...

Ja oprosti da sem te ožalil :O podal sem le moje mišljenje in predloge in sem ti samo želel pomagati, ampak tipično za slovenca da vse vzame kot nek "hate". In vem da se ne gradi v starinskem stilu, ampak v video maš zelo prikazano kako dodat detajl v en sam steber, steno itd. Pa oprosti če te bom ožalil ampak marsikdo bi to zgradil v enem dnevu ali pa še preja.

xwarior

• 4
    1
    1602

Minecraft.si skupnost
« 06.10.2014 ob 22:19 »
Ožalil ? Polek tega nevem zakaj si ti vzel kot hate odgovor, kaj nesmem komentirat na tvoje mnenje? Hoto si pomagat, ocky. Ampak si ga dejansko vido v zivo da lahko komentiras da je slabo zgrajeno, kaj pa notranjost ?

Da pa se ti malo bolj razjasnim, tote kupole so basic "space" build. Glede na obliko krogle nemores odzunaj en drek naredit kar nebi skodovalu projetku.

« Zadnjič urejeno: 06.10.2014 ob 22:23 (xwarior) »

Neco

• 0
    0
    289

Minecraft.si skupnost
« 07.10.2014 ob 00:13 »
10x10 hiska z ravno streho pa dvojnimi okni , gdo pravi da neznam gradit ? Vsak lahko na yt pogleda pa prekopira tu v vecih primerih ni nobene kreativnosti ampak samo tutorial for this , tutorial for this , tutorial for this .. nerecem da ste vi ampak so mi tutorial guysi na creative serverjih smesni.. Nebom igral upam da vam zalaufa !

Womanizer

• 9
    1
    2259

Minecraft.si skupnost
« 07.10.2014 ob 16:53 »
Ožalil ? Polek tega nevem zakaj si ti vzel kot hate odgovor, kaj nesmem komentirat na tvoje mnenje? Hoto si pomagat, ocky. Ampak si ga dejansko vido v zivo da lahko komentiras da je slabo zgrajeno, kaj pa notranjost ?

Da pa se ti malo bolj razjasnim, tote kupole so basic "space" build. Glede na obliko krogle nemores odzunaj en drek naredit kar nebi skodovalu projetku.

Ni to glih neka ena sama komanda na worldeditu, da narediš "kupolo"?

Drgač pa všečno :)

edin

• 8
    2
    3157

Minecraft.si skupnost
« 07.10.2014 ob 18:59 »
Se najboljs pri vsem tem je pa, da sem pohvalil delo dveh oseb tule (Zeus in X) in mi je nekdo zalimal -1 :D drugacno pa ja tipicno za vas je da samo govorite in komentirate nic pa naredite :)

Se enkrat usa pohvala omenjenima osebama, cakam se na kaksen minus :)

xwarior

• 4
    1
    1602

Minecraft.si skupnost
« 07.10.2014 ob 20:40 »
Brezveze da se zaj tukaj debatiramo ali je lepo al ne, ker ko bo koncan ga boste tak lahko videl, do takrat pa ja ;)

Vem ja, nekateri talajo - za brezveze, kr jim pac post ni vsec, ampak dejansko ni bistvo teh - & + tole...

edin

• 8
    2
    3157

Minecraft.si skupnost
« 08.10.2014 ob 08:39 »
Oprosti nisem zasledil, kdaj pripravljata 'odprtje' :)?

Zeus

• 13
    6
    2232

Minecraft.si skupnost
« 08.10.2014 ob 09:59 »
Oprosti nisem zasledil, kdaj pripravljata 'odprtje' :) ?

Ko bo, bo ;)

edin

• 8
    2
    3157

Minecraft.si skupnost
« 09.10.2014 ob 08:43 »
Sem mislil le 'okvirno' vprasati :) radovednost :)

Zeus

• 13
    6
    2232

Minecraft.si skupnost
« 09.10.2014 ob 08:50 »
Sem mislil le 'okvirno' vprasati :) radovednost :)

Konec novembra oz. začetek decembra

jms

• 0
    0
    2

Minecraft.si skupnost
« 18.08.2015 ob 21:33 »
žijo, zanima me če kdo ve kakšen dober server (crecked)? :zmeden:
že dolgo iščem server z hunger games. prosim če mi kdo ve da min pošlje ip address HVALA  :D

TheBullyPanda

• Nadzornik
  • 13
    0
    32

Minecraft.si skupnost
« 13.10.2015 ob 11:32 »
Pozdravljeni,

Ponovno smo odprli stran minecraft.si, če je kdo zainteresiran pomoči mi naj piše na ZS.

Prav tako imamo odprt "cracked" survival server, prav tako iščemo nekaj novih članov ki bi bili zainteresirano biti v osebju, več na ZS. :)

IP: play.minecraft.si
Če boste igrali vam priporočam da glasujete na minecraft.si/glasuj za brezplačnih 15 min. letenja :P (dodanih še bo več nagrad k določenem ranku).

Predloge za stran ali server pa lahko pišete kar v tej temi :)

Lep pozdrav

xwarior

• 4
    1
    1602

Minecraft.si skupnost
« 17.10.2015 ob 17:45 »
Sem pogledal server, nisem se sicer igral.

Vote : devanje letenje v Survival je brezveze, naj bo kolk se da realen survival. Dobro proti nagradi (zlatniki) temu niam nic proti. Letenje pa odvrzite.

;)

bom pa mogoce priso kaj pogledat, nisem se 100%

TheBullyPanda

• Nadzornik
  • 13
    0
    32

Minecraft.si skupnost
« 18.10.2015 ob 10:49 »

Vote : devanje letenje v Survival je brezveze, naj bo kolk se da realen survival. Dobro proti nagradi (zlatniki) temu niam nic proti. Letenje pa odvrzite.

Želimo biti čim bolj pošteni do vseh igralcev, če ima rank za 30€ letenje za neskončno časa potem se nam zdi pošteno da lahko ima navadni igralec teh 15 min. na dan. Teh 15 min. pa se tako hitro porabi, letenje lahko tako samo uporabiš za gradnjo in raziskovanje. Če se želiš borit in letiš, ti bo izklopilo, šteje vse (igralec, živali in pošasti). Če pa naš naslednji projekt uspe, pa imamo tudi v načrti pravi PvP strežnik :)

Lep pozdrav

UnKnown PlayeR

• 0
    1
    2286

Minecraft.si skupnost
« 22.10.2015 ob 15:09 »
Se vedno ko sta se zeus in warioro lotla serverja je blo zmeri vse kul nareto ampak igralcev ni bilo nikol.. pomoje glih zato ker vsak hoče met svoje server dan danes

Zeus

• 13
    6
    2232

Minecraft.si skupnost
« 27.10.2015 ob 19:15 »
Se vedno ko sta se zeus in warioro lotla serverja je blo zmeri vse kul nareto ampak igralcev ni bilo nikol.. pomoje glih zato ker vsak hoče met svoje server dan danes

Ja kdo pa še danes mc igra.. :P Drugače pa ja, vedno smo se potrudli, pa nismo mogl dolgo vlečt..

burzum89

• 2
    0
    1446

Minecraft.si skupnost
« 28.10.2015 ob 20:19 »
Problem s temi servercki je da je večinoma nesposobn folk uzadi. Tipičen primer je sl0plex. Najprej zjebejo mapo, ker grejo beta plugse testerat na live, zjebejo server, ne morjo zrollbekat, blejmajo neke izmišlene hekerčke, reseterajo mapo in to je to. Z nekim nesmiselnim reward prek voting nardijo survival čisto bedarijo. Tko da če že, definitivno prej nek official server, ne neke kiddy privatke, ker so nesposobne od štarta do konca.

xwarior

• 4
    1
    1602

Minecraft.si skupnost
« 31.10.2015 ob 13:26 »

Želimo biti čim bolj pošteni do vseh igralcev, če ima rank za 30€ letenje za neskončno časa potem se nam zdi pošteno da lahko ima navadni igralec teh 15 min. na dan. Teh 15 min. pa se tako hitro porabi, letenje lahko tako samo uporabiš za gradnjo in raziskovanje. Če se želiš borit in letiš, ti bo izklopilo, šteje vse (igralec, živali in pošasti). Če pa naš naslednji projekt uspe, pa imamo tudi v načrti pravi PvP strežnik :)

Lep pozdrav

Samo pvp streznik delat je dejansko skoraj brezveze, lahko naredis pvp / e server ki ti da veliko vec moznosti. Naredis pac command da lahko pvp izklopis in se osredotocas na gradnjo ali ce si za pvp pustis pvp vklopljen, prav tako lahko naredis Free for all pvp arene, kjer folk gre noter mu automatsko pvp vklopi. Dejansko moznosti je ogromno, mors pa obvezno delat na tem da server privabi cim vec igralcev z vec prespektivami na igro. Saj tako mas potem moznost da ti uspe server laufat normalno, ce se bos focuse samo na pvp ali samo na pve. Bos automatsko zgubo delez igralcev. Probaj v gameplay vmesat cim vec razlicnih vpogledov na server, to je od pve, pvp, roleplay... Saj s tem bos dosti pripomogel k temu da bos dejansko uspel.

TheBullyPanda

• Nadzornik
  • 13
    0
    32

Minecraft.si skupnost
« 01.11.2015 ob 13:42 »
no ja, se strinjam. Verjetno bomo preja tudi na tak način naredili.

© igre.si 2014 - Vse pravice pridržane.